تیم ما

ازبه

شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش را بیشتر بشناسید!

درباره ما

شرکت مدیریت صادارت بهبود تجهیز بهین اندیش، مجری پایگاه راهبردی صادرات و تجارت به کشورهای جنوب شرق آسیا، فعالیت های بسیاری را در راستای توسعه صادرات شرکت های دانش بنیان و فناور به این منطقه انجام داده است. این پایگاه صادراتی مجری پاویون ایران در نمایشگاه های متعدد در جنوب و جنوب شرق آسیا بوده که با حضور موفق شرکتهای حاضر در پاویون همراه بوده است.

پایگاه صادراتی به طور مستمر بازارهای این منطقه از جهان را رصد نموده و آخرین تحولات و نیازمندیهای بازار را مطالعه و ارزیابی می نماید و در صورت وجود فرصت های صادراتی بلافاصله اقدام به برنامه ریزی های لازم جهت بازاریابی محصولات ساخت ایران می نماید. مطالعه بازار، هم از طریق جمع آوری و تحلیل مطالعات میدانی و هم از طریق اطلاعات ثانویه مانند تجربیات قبلی، تحقیقات بازار انجام شده توسط موسسات دولتی و بین المللی، گزارشات موجود در  نشریات محلی و یا گزارشات تهیه شده توسط موسسات معتبر دیگر انجام می پذیرد. جمع آوری و ارائه مجموعه کالاهای درمان زخم ساخت ایران نتیجه عملی این اقدامات بازاریابی بوده است.

ازبه

ماموریت (Mission) شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش!

ماموریت

ارائه خدمات به تولید کنندگان ایرانی محصولات دانش بنیان، خلاق و فناور و تجاری سازی و برند سازی این محصولات و فروش آن در بازارهای بین المللی با ایجاد ساختارهای حرفه ای و استفاده از دانش روز مدیریت صادرات و با آموزش پیوسته نیروی انسانی متخصص و حرفه ای بازرگانی بین المللی

ازبه

چشم انداز (Vision) شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش!

چشم انداز

مشارکت جدی، موثر و معنی دار در صادرات کالاهای دانش بنیان، خلاق و فناور پیشرفته ساخت ایران

با تیم حرفه ای بهبود تجهیز بهین اندیش بیشتر آشنا شوید