بعضی از محدودیت های ورود به مالزی برداشته شد

بعضی از محدودیت های ورود به مالزی برداشته شد

بعضی از محدودیت های ورود به مالزی برداشته شد

کشور های ممنوع الورود به مالزی

ممنوعیت ورود مسافران Expatriates and professional visit pass که در لیست ۲۳ کشور ممنوع الورود به مالزی بودند، برداشته شد.

به کزارش استار مالزی، وزیر دفاع، داتوک اسماعیل صبری گفت: کمیته ویژه کابینه تصمیم گرفته است تا مقررات اعمال شده در ۷ سپتامبر را کمی خنثی کند. اما دارندگان گذرنده expatriates and professional visit pass باید قبل از ورود به کشور ، از اداره مهاجرت تأییدیه بگیرند. درخواست آنها باید همراه با نامه حمایت از مقامات توسعه سرمایه گذاری مالزی یا آژانس های مرتبط باشد.

شرایط ورود به مالزی

دولت همچنین تصمیم گرفته است به ساکنان دائمی و همچنین همسران خارجی شهروندان مالزی Malaysian citizens, to enter Malaysia اجازه ورود به مالزی را بدهد ، به شرط آن که این سفر یک طرفه باشد و آنها در اینجا بمانند. دارندگان گذرنامه دانشجویی از کشورهای آسیب دیده نیز به مالزی اجازه ورود دارند. تمام دسته های ذکر شده باید قبل از ورود از اداره مهاجرت تأییده بگیرند. اداره مهاجرت درخواست های جدید کارت دانشجویی را قبول نمی کند.

ممنوعیت ورود، که از ۷ سپتامبر اعمال شد، برای کشورهای بالای ۱۵۰۰۰۰ نفر مبتلا به کووید – ۱۹ بود که عبارتند از ایالات متحده ، برزیل ، هند ، روسیه ، پرو ، کلمبیا ، آفریقای جنوبی ، مکزیک ، اسپانیا ، آرژانتین ، شیلی ، ایران ، بنگلادش ، انگلستان ، عربستان سعودی ، پاکستان ، فرانسه ، ترکیه ، ایتالیا ، آلمان ، عراق ، فیلیپین و اندونزی.

منبع: توریست مالزی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *