پلتفرم نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی Iran Medical Pages از بین 129 ایده صادراتی، دومین ایده صادراتی منتخب در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات معرفی شد

رویداد جهش صادرات در مسیر جهش تولید با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق ایران برگزار شد. در این رویداد فناورانه 18 ایده صادراتی انتخاب شد و مجوز استقرار در مرکز شتابدهی تخصصی صادرات را دریافت کرد و مهرماه در این مرکز مستقر می‌شوند.
رویداد «جهش صادرات در مسیر جهش تولید» با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق ایران با هدف شناسایی ایده‌های برتر صادراتی، برگزار شد.
«بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان»، «توسعه تحقیقات بازار و بازاریابی»، «هوشمندسازی صادرات»، «مبادلات مالی و ارزی و تهاتری»، «برندینگ»، «گسترش خدمات تجارت خارجی و ترانزیت» و «شکل‌دهی بازارهای جدید به‌ویژه با کشورهای منطقه» ازجمله محورهای این رویداد بود.
گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

غرفه آنلاین

نمایش اطلاعات و مشخصات محصولات شامل عکس، مشخصات فنی، کاتالوگ، قیمت، و حتی آخرین رویدادها و وقایع در خصوص محصولات و تولید کننده آن به خریداران در تمام جهان و در طول 365 روز سال. غرفه آنلاین به تولیدکنندگان ایرانی این فرصت را می دهد که با خریداران حرفه ای به صورت مستقیم در تماس باشند. در این میان تیم پشتیبانی ما با 6 زبان عمده دنیا آماده راهنمایی و پاسخگویی سوالات و درخواستهای بازدیدکنندگان می باشند.

نمایشگاه آنلاین

هدف ما این است که با جمع آوری بهترین محصولات تولید ایران در یک مجموعه به صورت نمایشگاه آنلاین و ارائه پشتیبانی حرفه ای و دائمی بتوانیم پاسخگوی سریع به نیازهای خریداران حرفه ای و واقعی در تمامی دنیا باشیم. تولید کنندگان ایرانی با حضور در نمایشگاه آنلاین می توانند در تمام روزهای سال و به صورت 24 ساعته محصولات خود را به نمایش بگذارند و نشان تجاری خود را جهانی کنند.

خبرنامه آنلاین

تولیدکنندگان ایرانی می توانند رویدادها، وقایع و اطلاعات محصولات خود را بصورت B2B و بدون واسطه، به مشتریان و خریداران محصولاتشان در تمام دنیا مععرفی نمایند. خبرنامه تخصصی ما به خریداران بالقوه و واقعی ارسال میشود و نرخ دریافت مطالب را به حداکثر می رساند.

مجله آنلاین

مجله آنلاین بطور انحصاری برآخرین نوآوری های دنیای پزشکی و صنایع وابسته متمرکز است. فرمت اختصاصی این مجله به خوانندگان آن کمک می کند که سریعا به مطالب مورد علاقه خود از قبیل ویدئوها، عکس ها و مقاله دستیابی پیداکنند .

فضای اختصاصی تولیدکنندگان ایرانی

در شرکت تولید کننده ایرانی در نمایشگاه های بک وب سایت شخصی دارد که در آن می تواند اطلاعات برند والتولات خود را شامل عکس، فیلم، متن ، شفتالوگ نمایشگاه به اهداف و ماموریتها ، ارزشهای شرکت اخبار وابع و نوآمی ها و تبلیغات خود را در آن طراحی و ما بالفهانی آنلاین ۲۴ ساعته در معرفی سید خریداران حرفه ای دنیا قرار دهد.

مناقضه

تیم حرفه ای نمایشگاه آنلهن، اطلاعات مناقصه های پزشکی در حال برگزاری در سراسر نان را بصورت دقیق با ذکر جرمیات، از ایل اسم کشور و شهر، گروه تخصصی محصولات ونوع محصولات، تاریخ، زمان باقیمانده، فدارک مورد نیاز، مراحل اداری و مکانیت اداری مورد نیاز چت مواقيت در مناقصه ها را در اختیار شرکت های تولید کننده ایرانی قرار مي دهد

فروش مستقیم

منجر به تماس مستقیم و بدون واسطه با خریداران واقعی و جدی می شود.

ایجاد و توسعه شبکه فروش

جذب توزیع کنندگان جدید و حمایت از شبکه فروش فعلی شما

برند سازی

نام تجاری شما در کنار سایر تولید کنندگان معروف دیگر قرار میگیرد و جهانی می شود.

جهانی شدن

ارتبـاط با بازار بين المللی تجهیزات و ملزومات پزشکی آزمایشگاهی و دارویی با شش زبان عمده جهان

افزایش بازدید کنندگان وب سایت شما

افزایش بازدیدکنندگان از وب سایت و بهبود بخشیدن به SEO وب سایت شما

آمار و ارقام

با ایجاد یک داشبورد شخصی شما میتوانید در هر لحظه شرایط بازار را تجزیه و تحليل و آمار آنرا دریافت کنید و نیز برده سرمایه گذاری خود را بدست بیاورید.

با توجه به موفقیت نمایشگاه آنلاین Medical Pages   در حال تهیه Industry pages و Herbal pages و Electro pages و Herbal pages, Handicarafts هم میباشیم 

نمایشگاه مجازی صنایع دستی

نمایشگاه مجازی الکترونیک

نمایشگاه مجازی داروهای گیاهی

نمایشگاه مجازی تجهیزات پزشکی

نمایشگاه مجازی صنعت

این ستاد از سال ۱۳۹۱ تاکنون بزرگترین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی را بصورت دوسالانه و با حضور حداکثری مخاطبان و فعالان صنایع در کشور برگزار نموده است. مقرر بود پنجمین دوره این رویداد در شهریور ماه ۱۳۹۹ برگزار شود که به علت شیوع بیماری جهانی کرونا برپایی رویداد مذکور به تعویق افتاد. از آنجاکه ماهیت این نمایشگاه هم افزایی بخش عظیمی از فعالان تولید کنندگان و مخاطبان این حوزه و رونمایی از دستاوردهای جدید آنها که در راستای حمایت های مادی و معنوی معاونت محترم علمی و فناوری صورت گرفته، می باشد. این ستاد در نظر دارد به حول و قوه الهی “پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فرآورده های طبیعی” را به صورت مجازی در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ آذرماه سال جاری برگزار نماید، تا در جهت تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اقدام موثری صورت پذیرد.

WhatsApp Image 2022-08-24 at 1.47.40 PM

نمایشگاه آنلاین داروهای گیاهی

نمایشگاه مجازی صنایع دستی

نمایشگاه آنلاین داروهای گیاهی

نمایشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی

نمایشگاه آنلاین داروهای پیشرفته

ثبت نام در پلتفرم هوش مصنوعی